Informacje o firmie

Korporacja Budowlana Doraco jest liderem na rynku budowlanym Pomorza a swym obszarem działalności obejmuje całą Polskę. Generalne wykonawstwo projektów inwestycyjnych - wg zasady zaprojektuj i wybuduj - jest obszarem o najdłuższej tradycji i doświadczeniu.

Firma należy do grupy kapitałowej Hass Holding.

Na przestrzeni blisko 30 lat Doraco zrealizowało kilkaset inwestycji, w tym projekty duże i skomplikowane, których wartość przekroczyła kilkaset milionów euro.

Potencjał finansowy i logistyczny oraz szerokie doświadczenie pozwalają spółce realizować pełen zakres usług budowlanych. Elastyczność i innowacyjność Doraco jest szczególnie doceniana przez Klientów z zakresu budownictwa hydrotechnicznego, przemysłowego, budowy obiektów użyteczności publicznej oraz renowacji obiektów zabytkowych. Wysoka wiarygodność Doraco oraz profesjonalizm wykonywanych usług potwierdzone są współpracą z polskimi i międzynarodowymi partnerami.

Wysoka jakość zarządzania projektami, analizowana przez niezależnych audytorów, wspierana jest przez certyfikowane Systemy: Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami PN-EN ISO 9001:2015, Zarządzania Środowiskowego zgodny z wymaganiami PN-EN ISO 14001:2015 oraz Zarządzania BHP zgodny z wymaganiami PN-N 18001:2004. Jej potwierdzeniem są prestiżowe wyróżnienia m.in. Godło Promocyjne Teraz Polska przyznane Doraco w 2007 roku. W 2008 roku Doraco zostało ponownie uhonorowane tytułem Pracodawcy Roku w Budownictwie.

Ponadto spółka znalazła się w gronie Gazel Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, a w 2013 roku została uhonorowana nagrodą Pomorski Orzeł.

Doraco jest również laureatem wielu konkursów branżowych, m.in. Budowa Roku, Złota Kielnia, Platynowe Wiertło.

Doraco posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę stabilności firmy w 2014 r. przyznawany według Bisnode Polska Sp. z o.o.

Spółka co roku znajduje się wśród podmiotów wyróżnionych Certyfikatem PERŁA POLSKIEJ GOSPODARKI w kategorii Perły Duże za "konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce".

W 2017 roku DORACO zostało uhonorowane nagrodami przyznawanymi przez magazyn BUILDER: Budowlana Firma Roku, Osobowość roku (dla Andżeliki Cieślowskiej), Laur Buildera (dla inż. Piotra Plichty). W tym samym roku spółka otrzymała tytuł  Best Construction Company w prestiżowym konkursie CIJ Awards Poland. Rok 2018 przyniósł kolejną nagrodę CIJ Awards, w tej samej kategorii. Nagrodzony został także obiekt zrealizowany przez DORACO – warszawski CEDET otrzymał III miejsce w konkursie Obiekt roku w systemach Aluprof 2018. W tym samym roku Prezes Andżelika Cieślowska otrzymała nagrodę Pracodawców RP Optimus oraz Medal Stulecia Niepodległości. W 2019 r. tytułem Budowa Roku oraz TOP Builder uhonorowane zostały CEDET i Centrum Marszałkowska. W tym samym roku DORACO znalazło się wśród Orłów tygodnika WPROST.


W związku z dynamicznym rozwojem i realizacją coraz większej liczby inwestycji w stolicy, w roku 2016 Korporacja Budowlana DORACO utworzyła oddział spółki w Warszawie. Zaś w roku 2017 uruchomiono oddział w Szczecinie.

Korporacja Budowlana DORACO Spółka z o.o.                                    Oddział w Warszawie
ul. Opacka 12                                                                                             ul. Foksal 10
80-338 Gdańsk                                                                                           Telefon: +48 22 828 48 57

 

e-mail: biuro@doraco.pl                                                                             Oddział w Szczecinie
Telefon:  +48 58 552 12 83                                                                        ul. Energetyków 3/4
Faks:     +48 58 552 02 78                                                                         Telefon: +48 91 814 39 17

 

Informacje:
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku,
VII Wydział Gospodarczy,
NR KRS 0000007469

NIP 584-020-15-88
Kapitał Zakładowy: 511.820,00 PLN

Copyright 2021 Korporacja Budowlana Doraco

cookies