Remont i adaptacja spichlerza na budynek hotelowy - Gdańsk

Remont i adaptacja spichlerza Nowa Pakownia w Gdańsku na luksusowy hotel typu boutique. Zakres prac obejmował rewitalizację budynku w tym roboty budowlane wykończeniowe, roboty instalacyjne, roboty elewacyjne i kamieniarskie.

» czytaj dalej

Hotel Park w Szczecinie

Park Hotel położony w atrakcyjnej lokalizacji, w sercu biznesowego i turystycznego centrum Szczecina, w Parku im. Stefana Żeromskiego. Zabytkowy charakter obiektu w połączeniu z nowoczesnym i ekskluzywnym wyposażeniem tworzy kameralny klimat zapewniając równocześnie wielofunkcyjność zadań.

» czytaj dalej

Hotel HAFFNER w Sopocie

Hotel zlokalizowany jest w centrum Sopotu na działce o powierzchni 5767 m2. Obiekt zrealizowany został w standardzie hotelu czterogwiazdkowego.

» czytaj dalej

Adaptacja hotelu BAŁTYK oraz Biurowiec ZUCH i KLIMOR w Gdyni

Adaptacja hotelu "Bałtyk" na biura wraz z częścią apartamentową dla firmy "Banpol" w Gdyni. Budowa realizowana w kilku etapach. Zakres prac obejmował projekt rozwiązania funkcjonalnego powierzchni oraz realizację tego projektu. Obiekt wykonany w bardzo wysokim standardzie zarówno w wypadku robót remontowo-budowlanych jak i instalacyjnych.

» czytaj dalej

Restauracja MCDONALD'S w Gdańsku-Przymorzu

Restauracja "McDonald''s" została zrealizowana w bardzo krótkim i niesprzyjającym prowadzeniu robót budowlanych okresie jesienno-zimowym. Obecnie jest najlepiej wykończonym obiektem sieci McDonald''s. Zakres prac obejmował oprócz wykonania restauracji zagospodarowanie terenu wokół obiektu.

» czytaj dalej

« | < poprzednia | 1 | 2 | następna > | »