Rozbudowa Portu Lotniczego w Gdańsku

Korporacja Budowlana DORACO rozbuduje Port Lotniczy w Gdańsku.  W ramach  inwestycji powstanie nowy pirs, stanowiący przedłużenie istniejącego terminalu T2 w kierunku zachodnim. Budowa potrwa 26 miesięcy.

» czytaj dalej

Realizacja budynku zamieszkania zbiorowego przy ul. Robotniczej w Gdańsku

Korporacja Budowlana DORACO rozpoczęła budowę budynku zamieszkania zbiorowego przy ul. Robotniczej w Gdańsku. Jako generalny wykonawca zrealizuje 6 kondygnacyjny obiekt wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną. Prace wykonywane będą w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.

» czytaj dalej

Budowa Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży wraz z przebudową Stadionu Miejskiego w Szczecinie

Korporacja Budowlana DORACO, w partnerstwie z Grupą PBG SA rozpoczyna realizację projektu: Budowa Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży wraz z przebudową i rozbudową Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie, boisk piłkarskich oraz infrastruktury towarzyszącej.

» czytaj dalej

Budowa nowego publicznego terminalu promowego w Porcie Gdynia

Korporacja Budowlana DORACO rozpoczyna realizację projektu „Budowa publicznego terminalu promowego w Porcie Gdynia”.

» czytaj dalej

Realizacja budynku naukowo-dydaktycznego dla Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych

DORACO rozpoczyna prace związane z realizacją budynku naukowo-dydaktycznego dla Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie. Nowy obiekt, o powierzchni całkowitej 6.641 m2, będzie posiadał 7 kondygnacji, w tym 2 kondygnacje podziemne.

» czytaj dalej

« | < poprzednia | 1 | 2 | 3 | następna > | »