Budowa Centrum Marszałkowska w Warszawie

Korporacja Budowlana Doraco została wybrana Generalnym Wykonawcą inwestycji Centrum Marszałkowska w Warszawie.

Inwestycja realizowana była we współpracy BBI Development S.A. z Warszawską Spółdzielnią Spożywców Społem w miejscu dawnego domu handlowego Sezam. Obiekt oferuje łącznie ok. 16,5 tys. mkw. powierzchni użytkowej, z czego 11 tys. mkw. zajmą biura, a ok. 5,5 tys. mkw. handel i usługi. Zaplanowano także 106 miejsc na dwupoziomowym parkingu podziemnym i innowacyjne narzędzia proekologiczne, pozwalające na otrzymanie certyfikatu BREEAM na spodziewanym poziomie "Very Good".

» czytaj dalej

Rewitalizacja i budowa nowej części CEDET-u w Warszawie

Zabytkowy budynek dawnego Centralnego Domu Towarowego (SMYK) jest jedenastokondygnacyjnym, najwyższej klasy obiektem o funkcji usługowo – handlowo – biurowej o łącznej powierzchni użytkowej prawie 30 000 m2. Deweloperem jest IMMOBEL – jeden z najważniejszych graczy na rynku mieszkaniowym i komercyjnym w Belgii i Luxemburgu. Generalne wykonawstwo powierzono Korporacji Budowlanej DORACO.

» czytaj dalej

Budynek administracyjno-usługowy na terenie Pomorskiego Centrum Logistycznego w Gdańsku

Inwestycja dotyczyła zaprojektowania i budowy budynku biurowego o powierzchni ok 8,3 tys. m kw wraz z zagospodarowaniem terenu na obszarze 1,5 ha. Biurowiec znajdzie się na terenie Pomorskiego Centrum Logistycznego w Gdańsku.

» czytaj dalej

Prace remontowe i modernizacyjne - budynek biurowy w Warszawie

Remont i modernizacja istniejącego budynku, przekształcenie obiektu na siedzibę firmy Bumar Elektronika S.A.

» czytaj dalej

Budynek biurowy - Międzynarodowe Targi Gdańskie

Siedmiokondygnacyjny budynek biurowy, będący częścią centrum wystawienniczo-kongresowego Amber Expo należącego do Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A.

» czytaj dalej

« | < poprzednia | 1 | 2 | 3 | następna > | »