19-02-2020

DORACO z nowym kontraktem w Porcie Gdynia!

Z przyjemnością informujemy, iż wczoraj w Porcie Gdynia, Zarząd DORACO podpisał umowę na realizację kolejnej inwestycji dla tego Inwestora, pn. "Przebudowa Północnej Ostrogi Pilotowej w Porcie Gdynia".

» czytaj dalej

 

12-02-2020

Prezes DORACO uczestnikiem debaty na temat ryzyk gospodarczych w 2020 r.

4 lutego br. w redakcji Pulsu Biznesu w Warszawie odbyła się debata poświęcona tematowi ryzyk gospodarczych w 2020 r. O zagrożeniach i wyzwaniach z punktu widzenia generalnego wykonawcy mówił Prezes DORACO Karol Zduńczyk.

» czytaj dalej

 

01-12-2019

Budynek Instytutu Informatyki UG oficjalnie otwarty

Nowy budynek Instytutu Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego, jeden z najnowocześniejszych obiektów dydaktycznych w Polsce, został uroczyście otwarty 25 listopada. Będzie on służył studentom UG, kształcącym się na nowym kierunku studiów – informatyka o profilu praktycznym. Generalnym wykonawcą, wyłonionym w przetargu publicznym była Korporacja Budowlana DORACO.

» czytaj dalej

 

18-11-2019

I etap realizacji Nabrzeży OPP i Mew zakończony

15 listopada br. w Porcie Gdańsk, w towarzystwie mediów oraz zaproszonych gości odbyło się uroczyste otwarcie Nabrzeży OPP i Mew. Zakończenie I etapu rozbudowy Nabrzeża Obrońców Poczty Polskiej polegało na przebudowie połowy długości Nabrzeża Obrońców Poczty Polskiej.

» czytaj dalej

 

30-10-2019

Na nowym budynku PJATK zawisła wiecha

Przy ul. Koszykowej w Warszawie powstaje nowy gmach Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Na zakończenie pierwszego etapu prac, 25 października, na budynku zawieszono wiechę. Generalnym wykonawcą jest Korporacja Budowlana DORACO, a projekt powstał w pracowni Chmielewski Skała Architekci.

» czytaj dalej